NOVINKY VOLKSWAGEN
05.03.2021

Půjčíme vám Nový ID.3

Náš předváděcí elektromobil je tu pro Vás.
Půjčíme Vám Nový ID.3

Chcete zkusit, jaké je to řídit elektrické auto?

Podívejte se na náš pronájem elektromobilu a seznamte se s životním stylem, který elektromobilita přináší. Nabízíme krátkodobý pronájem vozu Volkswagen ID.3. Nabízíme vám možnost vyzkoušet si elektrické auto v běžném provozu. Razantní zrychlení, tichá jízda, velice nízké provozní náklady a navíc dobrý pocit z čistého ovzduší kolem vás je pouze začátek.

Otestujte si elektromobil předtím, než ho koupíte!

Jak to funguje? Termín zápůjčky si domluvíte telefonicky na tel. čísle +420 583 301 510 nebo osobně na autosalonu Volkswagen FORTEX – AGS, a.s. v Šumperku na Jílové ulici č. 1.
Před převzetím vozu s vámi pracovník vyplní krátkou smlouvu o zápůjčce, převezme kauci
a po instruktáži obsluhy vozu vám ID.3 předá k vaší jízdě.
Celý proces výpůjčky probíhá za přísných hygienických a proticovidových opatření.

Podmínky zápůjčky předváděcího elektromobilu
od 1 do 7 dní
od 8 do 14 dní
Za den včetně DPH
2 500 Kč/den 2 000 Kč/den
Kauce
5 000 Kč 5 000 Kč
Denní nájezd max. 300 km
Celkový nájezd za celou zápůjčku max. 2 000 km
5 Kč/1 km při překročení limitu nájezdu
Leták ke stažení zde

Nová éra začíná! S modelem ID.3 začíná nová, dynamická éra ve světě elektromobility. Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. To vše pro lidi, kteří hledají změnu. Budoucnost je připravena. Nastupte si!
Ráno pohodlně dojedete do kanceláře, když jste po cestě vysadili děti ve škole a večer zase jedete zpět - s nabíjením baterie tedy není žádný problém. Výhodou elektromobilů je, že je lze nabíjet téměř všude - doma z domovní zásuvky nebo z volitelného wallboxu, na parkovištích s nabíjecími stanicemi, u prodejců a v servisech Volkswagen i u dalších prodejců automobilů a na mnoha čerpacích stanicích. Počet nabíjecích míst se navíc každý den zvětšuje. To vytváří zcela novou flexibilitu nabíjení.
Nové vnímání rychlosti. Rozčilují Vás semafory? Ve voze ID.3 se na ně budete těšit! Od teď můžete každý semafor považovat za příležitost k novému startu a každý rozjezd Vám přinese spoustu radosti. Už žádné řazení a žádné zpomalování. Jen konstantní dynamické zrychlení s maximálním krouticím momentem od první otáčky motoru. Na vlastní kůži tak můžete pocítit mobilitu budoucnosti a zcela nový pocit radosti z jízdy, při které jste zatlačeni do sedadla. ID.3 existuje v různých variantách. Modely odvozené od verze Pro Performance mají hodnotu zrychlení z 0 na 100 km/h za 7,3 s. Modely odvozené od verze Pro S pak z 0 na 100 km/h zrychlí za 7,9 s.
Konektivita. Plné propojení s vaším ID.3. Digitální služba We Connect Start mění ID.3 na zcela propojené auto, protože váš vůz může být online prostřednictvím vestavěné eSIM karty. K dispozici jsou tak dopravní informace v reálném čase nebo nabíjecí stanice se stavem obsazenosti, aktuálními cenami a otevírací dobou. Díky mobilní aplikaci We Connect ID. můžete na svém smartphonu vidět zbývající dojezd svého vozidla, nastavit klimatizaci a spustit či zastavit proces nabíjení.

Ahoj Volkswagen, chci si tě vyzkoušet