Aktuality
 

Autosalon Škoda: prodej a servis

Společnost FORTEX poskytuje prodej, servis a komplexní služby pro vozy značky Škoda.

V našem autosalonu Vám ochotný a školený personál nabídne jakékoliv vozy značky Škoda z aktuální modelové palety. Při předváděcí jízdě se budete moci přesvědčit o kvalitách Vámi zvoleného vozu Škoda. Stabilně můžete vybírat z několika desítek skladových vozů Škoda nebo si objednat vůz přesně podle svých představ do výroby.

Kromě prodeje nových vozů Škoda jsou Vám k dispozici služby autobazaru s širokou nabídkou prověřených vozů všech značek. Zde také vykoupíme váš ojetý vůz, případně ho přijmeme jako částečnou úhradu při koupi nového vozu.

V případě potřeby nabídneme a kompletně vyřešíme financování nového nebo ojetého vozu na úvěr či leasing a sjednáme pro Vás zákonné i havarijní pojištění. Zajistíme také registraci Vámi zakoupeného vozu do registru vozidel na příslušném úřadě.

Náš autorizovaný servis Škoda provádí veškeré opravy od výměny a uskladnění pneumatik přes pravidelné servisní prohlídky až po lakýrnické a karosářské práce. Našim zákazníkům jsme také nápomocni při vyřizování pojistných událostí.

Přijďte se osobně přesvědčit o kvalitách našich služeb.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vozy ihned k odběru

Škoda Octavia Combi STYLE PLUS 2,0 TDI/110kW 669900 Kč Škoda nová Fabia AMBITION PLUS 1,2 TSI 311900 Kč Škoda nový Superb Combi STYLE 2,0 TDI 4x4 929900 Kč Škoda Octavia Combi RS 2,0 TDI DSG 799900 Kč Škoda Rapid FRESH AMBITION 1,2 TSI 347900 Kč Škoda Rapid Spaceback FRESH AMBITION 1,2 TSI 367900 Kč Škoda nová Fabia STYLE 1,2 TSI 344900 Kč Zobrazit všechny vozy
Handy Card

FORTEX-AGS, a.s.:

FORTEX – AGS, a.s.
Jílová 1550/1
787 01 Šumperk

Tel. (prodej): 583 284 682
Tel. (servis): 583 301 515
E-mail: skoda@fortex-ags.cz
www.fortexauto.cz

Vytisknout stránku
Mapa webu
design & copyright SCARON, s.r.o.


Nová Škoda Fabia

Facelift modelu Fabia přinesl zejména změnu designu přední části vozu. Vertikální linie byly nahrazeny liniemi horizontálními. Přibyly rovněž nové vnější barvy a kola, obměnu zaznamenal i interiér. Fabia tak "dospěla".

Nová Škoda Octavia

Nadčasový design, vyspělé technologie, velkorysý prostor pro posádku a zavazadla, skvělé jízdní vlastnosti, výborný poměr ceny a užitné hodnoty – to je jen stručný výčet hlavních benefitů, které Vám přináší nová tvář Octavie.

Nová Škoda Roomster

Je prostorný pro Vaši rodinu a společné výlety do přírody, za kulturou nebo k přátelům. Je sportovní pro aktivní trávení Vašeho volného času. Je dynamický pro Váš jedinečný zážitek z jízdy.

Nová Škoda Superb

Nová Škoda Superb Vám nabízí elegantní nadčasové linie a impozantní vnitřní prostor pro posádku i zavazadla, potěšení pro oči a radost z možností každodenního využití, pocit bezpečí i požitek z jízdy.

Škoda Superb Combi

Prostorný vůz s vyspělými technologiemi (motory TSI, převodovka DSG, adaptivní světlomety AFS, otevírání pátých dveří TwinDoor) – to je model Superb Combi.

Nová Škoda Praktik

Dvoumístný užitkový automobil Vám nabídne komfort, snadnou ovladatelnost i reprezentativní vzhled.

Škoda Yeti

Nový model Škoda Yeti charakterizuje symbióza jedinečného designu, bezpečnosti, funkčnosti a komfortu. Pro přední část vozu je synonymem zábava a radost z jízdy, zatímco zadní část pětidveřové karoserie s kolmou výklopnou zádí evokuje praktické využití.

Škoda Citigo

Překvapí Vás prostorností interiéru, praktičností i inteligencí. Systém nouzového zastavení City Safe Drive například v nižších rychlostech pomáhá zabránit srážce. ŠKODA Citigo je malé auto s velkými možnostmi.

Škoda Rapid

Nový model ŠKODA Rapid zaujme nebývale prostorným interiérem, výrazným designem, vynikajícím poměrem ceny a hodnoty, tradičně vysokou úrovní bezpečnosti, i nabídkou moderních benzinových a dieselových motorů.