Ing. Radek Veselý
Vedoucí divize AUTO
583 301 512
724 245 563
vesely@fortex-ags.cz
Kateřina Hefnerová
Asistentka prodeje
583 301 517
606 707 341
asistenka.autosalon@fortex-ags.cz
Eva Divišová
Ekonom střediska
583 301 511
divisova@fortex-ags.cz

Volkswagen prodej

Aleš Mach
Vedoucí prodeje Volkswagen
583 284 682
724 950 883
mach@fortex-ags.cz
Radim Saxa
Prodejce nových vozů Volkswagen
583 301 510
724 118 665
saxa@fortex-ags.cz
Dis. Tomáš Biernat
Prodejce vozů Volkswagen
583 301 513
602 476 742
biernat@fortex-ags.cz

Škoda a ojeté vozy prodej

Tomáš Hrouza
Prodejce Škoda a ojetých vozů
583 301 516
724 845 964
hrouza@fortex-ags.cz
fotografie Radim Saxa
Prodejce ojetých vozů
583 301 516
724 022 487
autobazar@fortex-ags.cz

Volkswagen a Škoda servis

Marek Drozd
Vedoucí servisních služeb, Garanční technik
583 301 515
606 723 791
drozd@fortex-ags.cz
Jaroslav Ondráček
Servisní technik
583 301 515
724 118 664
ondracek@fortex-ags.cz
David Pur
Servisní poradce
583 301 515
606 666 191
david.pur@fortex-ags.cz
Petr Vepřek
Servisní poradce
583 301 515
770 137 139
petr.veprek@fortex-ags.cz

Volkswagen a Škoda náhradní díly

Milan Žváček
Vedoucí prodeje ND a příslušenství
583 301 514
602 507 375
zvacek@fortex-ags.cz
Pavel Slováček
Prodej ND a příslušenství
583 301 514
778 726 768
slovacek@fortex-ags.cz
Radka Schnaubertová
Prodej ND a příslušenství
583 301 514
602 507 375
radka.schnaubertova@fortex-ags.cz